Тест: найкращі інструменти відстеження рангу SEO від 2018 року

 1. Різниця в методах ранжирування і швидкості
 2. Місцеві рейтинги
 3. Максимальна кількість ключових слів
 4. Доступ API
 5. Висновок

Коли ви говорите про результати SEO, рейтинги ключових слів також часто згадуються
Коли ви говорите про результати SEO, рейтинги ключових слів також часто згадуються. Не рекомендується починати з результатів, які ви бачите в результатах пошуку. На власні результати фактично впливає ваше місцеположення та ваш профіль пошуку (включаючи історію та демографію). Крім того, вона може швидко стати великою роботою, якщо вам потрібно зробити це вручну для сотень ключових слів. На щастя, є багато безкоштовних і платних інструментів рейтингу, які роблять цю роботу набагато краще. Проте важко порівняти різні інструменти рейтингу один з одним. З точки зору функціональних можливостей, ви часто спочатку повинні створити обліковий запис, щоб побачити, які можливості є. Також може бути важко зрозуміти структуру цін кожного інструменту. Саме тому SDIM здійснив порівняння минулого місяця для найбільш відомих інструментів SEO рейтингу. Результати негайно перегляду.

Різниця в методах ранжирування і швидкості

Важливо розрізняти різні типи методів ранжирування. Rank Ranger, Serpfox і Wincher не пропонують можливості отримати рейтинг безпосередньо (за запитом). Вони періодично перевіряють рейтинг, який ви встановили, наприклад, щомісяця, щотижня або щодня. Великим недоліком є ​​те, що вам іноді доводиться чекати оновлення, в той час як ви, можливо, захочете підібрати найновіші рейтинги того часу.

З Tracker рангу помічника Link це залежить від вашої власної швидкості Інтернету, і, можливо, розумне використання ваших власних проксі-серверів. Якщо ви не маєте цього і хочете перевірити рейтинг великої кількості ключових слів, може знадобитися кілька годин для отримання результату. Це також є найбільшим недоліком рейтингу Tracker. Потім ви завжди повинні самі збирати рейтинги. Немає автоматичного способу зробити це. Rank Tracker не працює в Інтернеті, а як програмне забезпечення, яке ви запускаєте на своєму ПК. Коли справа доходить до швидкості, AWR Cloud також набрала трохи менше, ніж інші інструменти. З AWR Cloud, результати також зайняли деякий час, щоб почати після оновлення рейтингу, вперше навіть кілька годин, потім до 1 години.

Місцеві рейтинги

Отримання місцевих рейтингів є майже обов'язковим сьогодні. Особливо якщо ви маєте сильний географічний фокус. Практично всіма інструментами можна встановити конкретне місто. Тільки з Wincher неможливо вибрати конкретне місто.

Максимальна кількість ключових слів

Деякі інструменти рейтингу були менш придатними для SEO агентств як інструмент, тому що ви швидко досягли меж максимальної кількості ключових слів. Щоб зробити справедливе порівняння, ми встановили ціну на всі інструменти на щонайменше 10 000 ключових слів і щоденних оновленнях рейтингу (де це можливо). У Wincher і Rank Ranger ми швидко досягли межі. Вони менш сфокусовані на відстеженні великої кількості ключових слів.

Доступ API

Не всі інструменти рейтингу надають стандартний доступ до API. Іноді це може бути корисним, якщо ви хочете додати рейтинги до автоматичного звіту або інформаційної панелі. Або коли потрібно об'єднати ці дані з іншими даними. Доступ до Semrush API можливий лише за умови оплати (додатково). Serpfox пропонує готову посилання з Google Sheets. Це може бути корисним, наприклад, коли ваша звітність здійснюється за допомогою Google Data Studio.

Назва інструменту Метод ранжирування Швидкість прямого API
доступ до місцевих рейтингів Пакетна форма Експортна ціна за місяць
(включаючи ключове слово 10,000) Рейтинг SE Щодня і відразу на кілька секунд Назва інструменту Метод ранжирування Швидкість прямого API  доступ до місцевих рейтингів Пакетна форма Експортна ціна за місяць  (включаючи ключове слово 10,000)  Рейтинг SE  Щодня і відразу на кілька секунд  частина SEO  пакет csv, pdf, xls, html $ 549  Ренджер рангу  Щодня  частина пакету SEO csv, pdf, xls, json, google sheet $ 995  Serpfox  Щодня  автономний csv, pdf, html $ 300  AccuRanker  Щодня і відразу на кілька секунд  автономний csv, pdf, xls $ 350  Рейтинг трекера  Відразу кілька хвилин  автономний csv, pdf, html $ 40  Вінчер  Щодня  автономний csv, pdf $ 375  Semrush  Додаткові витрати щодня  частина SEO  пакет csv, pdf, xls $ 1000  Хмара AWR  Щодня та відразу на кілька годин  автономний csv, pdf, xls, html $ 998  Ahrefs  Щодня  частина SEO пакета csv $ 999 частина SEO
пакет csv, pdf, xls, html $ 549 Ренджер рангу Щодня частина пакету SEO csv, pdf, xls, json, google sheet $ 995 Serpfox Щодня автономний csv, pdf, html $ 300 AccuRanker Щодня і відразу на кілька секунд автономний csv, pdf, xls $ 350 Рейтинг трекера Відразу кілька хвилин автономний csv, pdf, html $ 40 Вінчер Щодня
автономний csv, pdf $ 375 Semrush Додаткові витрати щодня частина SEO
пакет csv, pdf, xls $ 1000 Хмара AWR Щодня та відразу на кілька годин автономний csv, pdf, xls, html $ 998
Ahrefs
Щодня частина SEO пакета csv $ 999

Висновок

Після порівняння різних варіантів і цін ми вирішили AccuRanker . Інтерфейс працює дуже швидко і інтуїтивно. Підтримка була хороша і швидка. Єдиним недоліком є ​​відсутність готових каналів передачі даних. Де інші інструменти. Наприклад, посилання з Google Sheets. Якщо ви хочете використовувати це, вам доведеться працювати з безкоштовним API, але це вимагає певних знань програмування.

Це може бути перевагою, щоб вибрати інструмент, який на 100% орієнтований на відстеження рейтингу пошукових систем. Де деякі інші інструменти тільки пропонують рейтинги як частина загального пакета SEO. Де ви маєте можливість оплатити більше, ніж потрібно.

З точки зору ціни, Track Tracker посилання помічника вийшов з тесту, як найдешевший, але це було також найбільш трудомістким інструментом, з найбільшим недоліком, що рейтинги не можуть автоматично збиратися періодично.

Також перегляньте наш веб-сайт: Огляд інструментів SEO