Топ 2018 SEO поради з конференції YoastCon

  1. Вступ YoastCon 2017
  2. Топ 2018 SEO поради від YoastCon
  3. Зміст і читабельність
  4. Створення посилань
  5. Швидкість веб-сайту
  6. Кінцевий користувач
  7. Висновок

21 Акції

Отже, другий рік поспіль, Yoast це відбулося Конференція YoastCon для практичних порад з SEO, трюків і тенденцій. Цього року я пішов за ним через прямий ефір і зміг підібрати деякі корисні речі, які я зараз поділяю з вами.

Будучи відносно новим, YoastCon - це конференція, організована виробником популярного плагіна SEO, Yoast. Якщо хто-небудь знає про SEO, що б ці хлопці, чи не так? У цей день подія, яка відбулася вчора, YoastCon звернувся до змін у SEO індустрії і поділився топ 2018 SEO поради, які я перейду.

Вступ YoastCon 2017

Так само, як Джост заявив у своєму відкритті, пошук у пейзажі 2018 року змінюється, великий час. Як комп'ютери розвивалися, так і телефони. iPhone X, наприклад, так само швидко, як і останній MacBook, який випустив Apple. Що це означає? Ну, всі наші телефони зараз комп'ютери!

Ось чому Google, нарешті, випускає мобільний перший (я кажу все мобільне) індексація. Функція буде розгортатися на початку 2018 року, ймовірно, в самому першому кварталі. І чому? Відповідь дуже очевидна і проста. Мобільні телефони змінили спосіб пошуку. Ми більше не використовуємо лише Google для пошуку, але соціальні медіа, карти, різні програми. Swarm для перевірки, Foursquare, щоб побачити, де поїсти, YouTube для підручників, Google і Apple карти для маршруту, і т.д. Крім того, ми все більше і більше використовувати голосові команди і пошуки - починаючи з Siri і за його межами.

Як зазначив Джост, «голосовий пошук змінює спосіб взаємодії людей з результатами пошуку».

Щось, про що потрібно думати.

Зважаючи на все це, конференції, такі як YoastCon, є дуже важливими та цінними для розуміння цих порад для SEO 2018 та всіх способів, якими ми можемо використовувати його, щоб зробити наші сайти більш зручними та доступними для пошуку. Отже, я намагався підсумувати те, що, на мою думку, є одним з найважливіших речей, які ви повинні почути і втілити у своїй роботі.

Топ 2018 SEO поради від YoastCon

Спочатку мобільний

Кожен веб-сайт повинен бути зручним для мобільних пристроїв. Якщо ваш сайт не готовий до мобільних пристроїв, він більше не буде класифікуватися, настільки просто. Google очікує, що ваш сайт працюватиме на мобільному телефоні, незалежно від того, чи є у вас мобільні відвідувачі чи ні. І якщо у вас немає мобільних пристроїв, ймовірно, що Google вже знищує вас. Якщо ви не повірите мені - просто запитайте Джост.

Зміст і читабельність

Зміст є, був і буде царем, на довгі роки. Як зазначив у своєму виступі Карл Гіліс з AGConsult, копія є надзвичайно важливою. Ви повинні змінити свою копію, щоб вона змінила поведінку вашого відвідувача , а це означає, що хороша копія ставить їх у купівельний настрій. Спочатку клієнти! І це саме те, що підтвердив Діксон Джонс з Majestic. Про читаність завжди пам'ятайте: вміст, який легко зрозуміти, також легше класифікувати, великі речення, які важко читати людьми, важко зрозуміти, що означає, що у Google будуть проблеми. Таким чином, ваш рейтинг сторінки знижується, як і ваша позиція в результатах пошуку.

Створення посилань

Створення посилань можна робити різними способами, купуючи їх страшну ідею. Будьте творчими, подумайте за межами коробки - використовуйте PR, маркетинг соціальних медіа. Хороший PR у поєднанні з хорошим побудовою посилання може отримати вам набагато краще посилання, ніж будувати погані сайти, які просто посилаються на ваші сайти. Більше про цю конкретну тему ви дізнаєтеся у великій розмові Лаури Кріммонс (Branded3).

Швидкість веб-сайту

Все більш важливо. На чому ви повинні працювати - це поліпшити швидкість вашого сайту. Чому? Якщо ваш сайт працює швидше, він допомагає Google обходити більше сторінок за той же час. Якщо не Google, зробіть це для своїх відвідувачів, що допоможе вам.

Кінцевий користувач

Спочатку покладіть клієнта / відвідувача / кінцевого користувача. Перестаньте продавати так, як ви хочете, і почати продавати спосіб, яким люди хочуть його купити. Прекрасна порада від Карла Гіліса , ваша головна мета повинна бути, щоб відвідувач був щасливий. Тільки тоді, коли вам це вдасться, ей ви дасте те, що ви хочете - лояльність клієнтів і гроші.

Висновок

Я поділяю ці поради з вами, тому що розуміння цих основних принципів SEO допоможе вам побудувати кращі веб-сайти, можливо, навіть Meks теми і писати кращий вміст. Сподіваюся, ви знайдете їх цінними, як і я. Діліться своїми думками з нами в розділі коментарів, спасибі!

21 Акції

Якщо хто-небудь знає про SEO, що б ці хлопці, чи не так?
Що це означає?
І чому?
Чому?