Три правила просування в Youtube

  1. Youtube коротко про головне
  2. лояльність аудиторії
  3. якісний контент
  4. Об'єктивні лише два фактора в оцінці якості контенту
  5. брендинг
  6. Що в підсумку

Три простих правила просування ваших відео в Youtube. Ніяких секретів і нісенітниці, тільки те що реально працює. Всякі «гуру» SEO-просування в Youtube, нехай нервово курять в стороні.

Youtube коротко про головне

Youtube найвідоміший і відвідуваний відеохостинг в світі. При цьому кожен автор відео може на ньому заробити, шляхом завантаження своїх відео на Youtube і включеної монетизації. Чим популярніша відео, тим більше в ньому реклами і тим вона дорожча. Заробіток відеоблогера будується саме на цьому.

Поєднуючи приємне і корисне безліч людей у ​​всьому світі заробляють на Youtube. Деякі дуже пристойно, більше ніж кінозірки великого екрану.

Блогінг на Youtube творча робота пов'язана з залученням аудиторії в питання, де ви є експертом. Не важливо в чому ви розбираєтеся в синхрофазотронах або в тому, як закинути унітаз через паркан, важливо лише те, що б ваше відео було цікаво глядачеві. І тоді спостерігається ефект лавини, спочатку якісне відео і залучення аудиторії, далі, більше якісних відео і більше залучення аудиторії в тематику вашого відеоблогу, далі вже аудиторія сама втягує нових глядачів, тобто відбувається соціальний відгук, обговорення, шеринг вашого відео.

На превеликий жаль за істину просування відео, приймається SEO-оптимізація , Що вкрай далеко від дійсності. Увага і сили переводяться від главного- створення якісного контенту і нарощування глядацької аудиторії.

Реально на успішність Youtube каналу впливають лише три чинники, все інше має дуже низький вплив, якщо взагалі має. Про це і піде мова нижче.

Про це і піде мова нижче

лояльність аудиторії

Потрібно спочатку представити для якої аудиторії ви знімаєте відео. Де ця аудиторія мешкає і як вона може ознайомиться з вашим відео. Не сподівайтеся на SEO-оптимізацію , Людина не буде шукати ваш ролик в інтернеті, поки ви не станете відомим. Тому первинний набір глядацької аудиторії дуже важливий. Домовтеся з адміністраторами паблік на публікацію вашої відео, їм свіжий контент, вам-перегляди. Цей спосіб не безкоштовний, адмін великого паблік навряд чи погодиться просто так розміщувати відео ноунейм.

Важливий релевантний паблік, там де мешкає цільова аудиторія

Розміщувати відео можна де завгодно, головне що б йшли перегляди, але врахуйте, що можуть запросто написати багато гнівних коментарів і діслайков, якщо тематика аудиторії занадто відрізняється від тематики відео. Це може деморалізувати.

Тут варто дещо пояснити, що б уберегти від постинга відео в зовсім недоречних місцях. Для ранжирування відео в топі важливо не просто кількість переглядів, а кількість переглядів і час перегляду відео. Наприклад, якщо у вас відео десятиминутное, ви запостив його в паблік з нецільової аудиторією, люди подивившись пару секунд вимикають його, перегляди ростуть, але час перегляду критично мала. Дане відео буде програвати в ранжируванні аналогічного відео з великим утриманням аудиторії.

Утримання аудиторії важливий фактор

Гугл це враховує, іначевідео-спам був би незмінним лідером в топі Youtube.

Все зводиться до вирощування лояльної аудиторії. Далі двосторонній зв'язок між блогером і аудиторією і подача матеріалу, який цікавий аудиторії.

Основа просування-вирощування лояльної аудиторії

Окремо варто відзначити соціальний відгук. Чим більше відео «заходить» в вашу аудиторію, тим охочіше їм діляться, рекомендують, коментують, расшарівать. Тут все залежить від вашої майстерності, актуальності тематики ваших відео та подачею матеріалу, я плавно підвів до контенту.

Багато хто проводить час на Youtube з метою відпочити і розважитися, не варто звинувачувати людей в ліні, потрібно в відео явно попросити глядача підписатися на канал, лайкнути або зарепостіть, якщо цього не зробити, ймовірність цієї події сильно знижується. Справа в тому що після перегляду відео знижується інтерес до переглянутого і глядач перемикає увагу на інше відео, забуваючи про попередньому.

Періодичність публікацій відео, може підігрівати інтерес і глядач буде чекати ваших нових відеороликів. Анонсує свої нові відео!

якісний контент

Як перевірити якість контенту? Дуже просто-контент повинен «заходити» в глядачів. Якщо контент не "заходить» означає або з ним щось не так або аудиторія не для цього контенту. Може бути тема відео не цікава, може бути якість відео. Все дуже суб'єктивно.

Об'єктивні лише два фактора в оцінці якості контенту

  1. Кількість переглядів
  2. утримання аудиторії

Чим сильніше відео утримує глядача, тим цікавіше контент, раз глядач не може відірватися від екрану. Чим вище показники по цих факторах, тим вище інтерес з точки зору рекламодавця представляє ваше відео, тим більше реклами може бути в ролику і вище вартість рекламних оголошень, а значить вище ваш дохід.

брендинг

Чим відомішим ви стаєте, тим більше людей починають шукати інформацію про вас з пошукових запитів. Це привертає пошуковий трафік, які тягне за собою нові перегляди, підписки, коментарі. Все взаємопов'язано.

Більше нових відео, більше переглядів, більше впізнаваності

Відомі блогери часто використовують студію для зйомок, запрошують інших відомих людей. Роблять все для того що б збільшити свою впізнаваність, просувають власне ім'я або псевдонім, як бренд.

Що в підсумку

Саме по собі розуміння цих трьох правил і дотримання, не гарантує вам популярності, великої кількості переглядів і отже-грошей. Вкрай суб'єктивним фактором є особистість блогера, його харизма, манера мови, форма подачі матеріалу. Немає абсолютно ніякої гарантії, що наслідуючи комусь відомому ви зможете домогтися такого ж результату. Немає ніякої гарантії того, що ваші відеоролики будуть дивитися і вони знайдуть свою аудиторію.

Безперечно є таланти, які вміють створювати вірусне відео, яке буквально підриває інтернет, але це кропітка робота і «вистрілює» ролик найчастіше випадково і несподівано, при цьому інші ролики цього автора, можуть користуватися популярністю набагато меншою. Сподіватися на це, означає бути дуже наївною людиною.

Аудиторію не купиш, глядач відчуває фальш, коли їм маніпулюють і відповідає взаємністю, в кращому випадку-негативним ставленням, в гіршому-байдужістю. Тому не купуйте перегляди, лайки, коментарі для просування каналу на Youtube, всі хто підпишеться і не перегляне відео, Youtube автоматично відпише, перегляд в кілька секунд шкідливий, оскільки знижує параметр утримання аудиторії. Сам по собі лайк, діслайк і коментар ніяк не впливає на ранжування відео і даремний.

Не витрачайте свій час на SEO-оптимізацію Youtube роликів, ви завжди можете цим зайнятися в будь-який час, тут я розповів чому . На перших етапах важливіше кількість і якість ваших відео, поширення вашого відео в цільової аудиторії, ніж один єдиний сео-оптимізований відеоролик без аудиторії.