DMOZ


Якщо приділити більше уваги створенню якісного сайту (наповнити його унікальною інформацією, підібрати гарний дизайн, попрацювати над структурою і т.д.), також залучити невелику кількість природних відвідувачів, то подальший процес просування можна довірити автоматичного розкручування сайту безкоштовно, яка дозволить заощадити час і бюджет. В цьому випадку вона здатна принести очікуваний ефект. Власник сайту при використанні безкоштовної автоматичної розкрутки сайту отримує більше відвідувачів на сайт, перші позиції у видачі пошукової машини і збільшення інших важливих параметрів.

Також необхідно пам'ятати, що занадто різке збільшення даних показників може призвести до блокування з боку пошукових систем, так як подібні дії розцінюються як спроба штучної накрутки лічильників. Щоб цього уникнути, необхідно вибирати сервіси, в яких всі дії виглядають як природна поведінка користувачів, а саме: встановлюється різний час перегляду сайтів, час простою між показами також відрізняється. Автоматична розкрутка сайту безкоштовно в основному здійснюється способом обміну відвідинами.

Для цього вносимо адресу сайту в систему, встановлюємо план перегляду, при цьому вам будуть показані сайти таких же користувачів системи, зацікавлених у просуванні свого ресурсу. Потім ваш сайт поміщається на першу позицію списку і з кожним переглядом опускається вниз. Коли список закінчиться, можна вибрати новий план переглядів (або купити необхідну кількість показів). Рекомендується на початковому етапі розкрутки не вибирати великі плани переглядів, краще почати з малого і поступово збільшувати темпи.

Зручність і велике поширення даної послуги зобов'язане її безкоштовністю (що особливо важливо для початківців розробників), простотою використання (сервіси мають функціональний і зручний призначений для користувача інтерфейс) і значною економією часу (більшість сервісів не вимагають реєстрації). Коли ви побачите, що даний метод просування відмінно справляється з поставленим завданням, то сервіс дозволяє перейти на платні методи для підтримки ефекту. Тут вже можна встановлювати фільтри користувачів, щоб залучати цільову аудиторію і використовувати інші можливості.


317 | 27-03-2015, 14:08