послуги

 1. виготовлення сайтів
 2. розкрутка сайтів
 3. оптимізація сайтів
 4. контекстна реклама
 5. Супровід і підтримка

Будь-яку бізнес-завдання можна вирішити за допомогою Інтернет-реклами або за допомогою грамотної пошукової оптимізації. Маючи в своєму розпорядженні знаннями і досвідом, ми виконуємо професійне створення, просування, розкрутку і підтримку сайтів.
Весь комплекс пропозицій компанії SkySeo - найкраща можливість розвитку бізнесу. А контекстна інтернет-реклама, запущена нами, - ефективний інструмент досягнення мети.
Будь-яку бізнес-завдання можна вирішити за допомогою Інтернет-реклами або за допомогою грамотної пошукової оптимізації

виготовлення сайтів

Якщо ви звернетеся в SkySeo, то дуже скоро зможете знайти свій сайт. А яким буде задоволення від роботи з ним! Все інтуїтивно зрозуміло і легко. Система управління, розроблена нашими фахівцями, забезпечує виготовлення сайтів будь-якої складності , З необхідним функціоналом і унікальним дизайном. Шаблон вам не запропонують.
З новим сайтом, побудованому на базі нашої системи управління, ви досягнете небачених висот. Залишивши конкурентів позаду. Якщо ви звернетеся в SkySeo, то дуже скоро зможете знайти свій сайт

розкрутка сайтів

перші результати розкрутки ресурсу в Яндекс і Google можна оцінити через 2 тижні, якщо вчасно звернутися в нашу компанію. Надавши розкрутку професіоналам, можете бути впевнені, - ваш сайт стане одним з перших в ТОПі.
Ми використовуємо «білі» і перевірені на практиці методи розкрутки:

 • пишемо статті, проводимо перелинковку сторінок,
 • оптимізуємо код сайту,
 • купуємо посилання з авторитетних ресурсів,
 • враховуємо поведінку відвідувачів,
 • дотримуємось вимог пошукових систем.

оптимізація сайтів

Додаткова послуга. Надається БЕЗКОШТОВНО при замовленні в компанії SkySeo просування сайту. Включає найпередовіші методи оптимізації . У тому числі: перелинковку, написання SEO оптимізованих текстів, роботу з кодом веб-сторінок.
Результати оптимізації:

 • Поліпшення юзабіліті сайту.
 • Підвищення відвідуваності веб-ресурсу.
 • Зростання конверсії: Вам більше дзвонять, більше купують.
 • Пошукові системи вище оцінюють сайт.

І найголовніше: значно зростає ймовірність попадання в ТОП пошукової видачі для оптимізованого нами сайту. І найголовніше: значно зростає ймовірність попадання в ТОП пошукової видачі для оптимізованого нами сайту

контекстна реклама

Цільові відвідувачі почнуть приходити на ваш ресурс відразу ж, як тільки буде запущена Інтернет реклама. Протягом всього терміну рекламної кампанії популярність вашого сайту різко зросте. А Ви, передбачивши контекстну Інтернет рекламу , Заплатите лише за розміщення оголошень.
Ніяких зайвих витрат часу і коштів. Ризики ведення індивідуальних рекламних проектів повністю виключені. Зростання продажів вашої продукції забезпечений. Цільові відвідувачі почнуть приходити на ваш ресурс відразу ж, як тільки буде запущена Інтернет реклама

Супровід і підтримка

SkySeo надає грамотну технічну підтримку ресурсів , Перевіряючи їх працездатність і усуваючи виникаючі помилки. Якщо буде потрібно доопрацювання сайту, ми встановлюємо додаткові модулі, правимо дизайн, розробляємо новий. Чи можемо додати іконку або цілий розділ. При необхідності реєструємо і продовжуємо домени. Для створених нами сайтів ми надаємо свій хостинг, що відрізняється високим рівнем безпеки.
Чи можемо повністю взяти на себе наповнення вашого сайту контентом. З будь-якої необхідної періодичністю і в будь-якому обсязі напишемо статті і новини. Опублікуємо їх на сайті. Ваш веб-ресурс стане ще більш популярніший і цікавіше для відвідувачів.
Все - швидко, доступно і якісно. Оцініть самі!