ЮЛА> Новини> Вплив соціальних медіа на просування Вашого бізнесу

Після розкрутки ваш сайт почне продавати!

Вплив соціальних медіа на просування Вашого бізнесу

Соціальні медіа (YouTube, ВКонтакте, Facebook, LinkedIn, Blogger, Twitter, Foursquare і ін) сьогодні є важливим інструментом для досягнення успіху будь-якої компанії в цифровому світі. Деяким компаніям і організаціям, соціальні медіа здаються примхою або модним словом, а для інших це ключовий фактор відвідувань їх сайтів.

Для підвищення впізнаваності того чи іншого бренду, а також збільшення відвідувань веб-сайтів компаній соціальні мережі і медіа-ресурси допомагають як ніколи. Ви можете запитати, яка мета соціальних ресурсів? Звичайно ж, збільшення продажів!

Компанія "ЮЛА" давно помітила, що збільшення продажів з того чи іншого сайту безпосередньо залежить від якісного контенту в соціальних медіа наших клієнтів.

Ми, в компанії «Дзига», провели своє дослідження взаємозв'язку наявності та постійного оновлення контенту в соціальних мережах (за еталон було обрано Facebook, YouTube і ВКонтакте) і збільшення візитів з метою покупки товару або послуги на сайти наших клієнтів. Станом на кінець грудня 2014 року було виявлено прямий зв'язок прямого переходу до веб-сайтам досліджуваних компаній від кількості «лайків» у їх соціальних мережах.

Погляньте на візуальне представлення нашого дослідження.

Погляньте на візуальне представлення нашого дослідження

Варто звернути увагу, що при високому взаємодії в соціальних медіа спостерігаються збільшення відвідувань веб-сайтів. Тобто можна зробити висновок, що, якщо бренд має велику кількість взаємодій з соціальною активністю в своїх соціальних групах, то є висока ймовірність збільшення трафіку на його сайті.

Що це означає для бренду або ж компанії? Наприклад, для засобів масової інформації та видавництв - це можуть бути збільшення відвідувань їх інформаційного ресурсу, а від цього підвищення трафіку і природне зростання доходу; для електронної комерції - це перехід на їх продає сайт, а від цього збільшення продажів представленої групи товарів; для будь-якого нового бренду - це впізнаваність на ринку товарів і послуг. Тобто кожен може знайти свою рентабельність.

У нашому дослідженні компанією «Дзига» розглядалося не тільки кількість, але і якість контенту соціальних мереж і медіа-ресурсів. Що дозволило виявити основні вимоги до привабливості контенту, а саме:
- Стислість сучасного контенту;
- Контент від першої особи - авторський контент завжди справить краще враження, ніж формально-знеособлене повідомлення;
- Фотографії та особи.

2015 рік - час контенту в особах. Не секрет, що візуальний ряд сприймається набагато краще, ніж «простирадло» з тексту. Згідно з даними досліджень, до 80% інформації люди сприймають візуально, в той час як лише 20% прочитаного тексту запам'ятовується, і тільки 10% - того, що було сприйнято на слух;
- Відео - один із способів звернути на себе увагу серед щоденного потоку інформації.

Це і відео в соціальних мережах, і інтегровані відео з іншими каналами: YouTube, Coub, Vimeo.

Виходячи з вищесказаного, випливає, що керуючи вашими соціальними медіа, Ви керуєте вашими продажами!

← Переглянути всі новини

Ви можете запитати, яка мета соціальних ресурсів?
Що це означає для бренду або ж компанії?