Відео SEO - Підтримка - Wistia

 1. Чи можу я побачити приклад?
 2. Чи можна використовувати вбудовування списку відтворення?
 3. Пройшло кілька днів, коли я можу очікувати, що моє відео потрапить до списку видань?
 4. Що може запобігти додаванню відео до результатів пошуку Google?

Відео SEO - це практика надання метаданих ("інформації") для вашого вмісту пошуковим системам для поліпшення багатства результатів пошуку (тобто "багатих фрагментів"). Це, у свою чергу, збільшує кількість відвідувань вашого веб-сайту. Wistia поміщає ці відео метадані на вашу сторінку, вводячи JSON-LD у заголовок вашої веб-сторінки. Як частина ваших маркетингових зусиль, дотримання належних метаданих та загальних конвенцій SEO допоможе поліпшити присутність відео на пошукових системах.

Як Wistia допоможе з вашим відео SEO?

Щоб отримати ці солодкі переваги SEO, все, що вам потрібно зробити, це використовувати Стандарт Вставити тип коду на веб-сайті. Серйозно, це так просто.

Wistia робить всю важку роботу за вас. Файл JSON-LD автоматично вводиться в голову вашого веб-сайту після того, як ваша сторінка відображається в реальному часі. Ми обробляємо всі складні речі. Немає файлів Sitemap, додаткового кодування, просто копіюйте, вставляйте та розгортайте. 🤘

Плутати про те, що відео SEO? Не хвилюйтеся! У нас є

під рукою.

Відео SEO - це процес додавання метаданих до вашого сайту, щоб пошукова система могла краще прочитати те, що знаходиться на вашій сторінці. Метадані відео в файлі JSON-LD покажуть пошуковим системам такі речі, як:

 • назва відео
 • опис відео
 • довжину відео
 • відеозапис (за наявності)
 • і ескіз відео

Функція SEO Wistia автоматично включає в себе ці метадані на вашому сайті, щоб оптимізувати ваш сайт для індексування пошукових систем. Використання рекомендованої розмітки полегшує для Google пошук та індексування вмісту. Виконайте наступні кроки, щоб зробити ваше відео SEO гри верхньою вибором.

Коли пошукові системи, такі як Google, сканують сторінку на вашому веб-сайті, вони можуть правильно ідентифікувати та індексувати відео, якщо сторінка містить правильну розмітку відео. Google має обширна технічна документація про додавання цієї розмітки (якщо ви відчуваєте, як світло читати), але вам не потрібно турбуватися про це! Вісті Стандарт Вбудовування автоматично розміщує цю розмітку на сторінці.

Коли ви додаєте стандартну вставку Wistia на сторінку, ми введемо наступну розмітку в розділі <head> для пошукових систем, щоб знайти:

 • Назва : назва вашого відео, яке ви можна встановити на сторінці відео в обліковому записі.
 • Опис: Короткий опис вмісту відео. Це важливо напишіть опис для кожного відео, яке можна зробити зі сторінки відео в обліковому записі.
 • Стенограми: транскрипт вашого відео автоматично відформатовано як метадані, щоб пошукові системи побачили, що ваше відео має підписи .
 • URL-адреса мініатюри: URL-адресу пошукових систем зображень буде використано, якщо вони відображатимуть попередній перегляд вашого відео в результатах пошуку. Wistia отриманий ви накрили на цьому фронті!
 • URL-адреса вставки: URL-адреса, яка вказує на плеєра для певного відео.
 • Тривалість: тривалість відео.
 • Дата завантаження: Коли відео було завантажено до Wistia.

Всі ці властивості вказані в розділі "Обов'язкові" та "Рекомендовані" Посібник Google для розмітки відео . До тих пір, як ви заповнюєте ім'я та опис (та отримуєте собі деякі підписи, якщо ви відчуваєте себе таким сміливим), то Wistia отримала інше покриття. 👍

Якщо ви коли-небудь зміните цю інформацію в Wistia, вона автоматично оновлюватиметься на вашому веб-сайті. Відразу ж! Не потрібно повторно вбудовувати своє відео.

Ви можете використовувати Google Інструмент тестування структурованих даних щоб переконатися, що Google може бачити ваше відео та метадані. Якщо все працює належним чином, ви побачите, що Google знаходить об'єкт VideoObject на сторінці.

Для отримання додаткової інформації про вбудовування перевірте вбудовування керівництво.

Чи можу я побачити приклад?

Так, ти можеш!

Ось приклад для відео прямо на цій сторінці! Якщо ви відчуваєте себе додатково, ви можете перевірити це у прямому ефірі, перевіривши код <head> поточної сторінки (ви хочете переконатися, що розгортаєте <елемент елемента, щоб побачити <script type = "application / ld + json "> сценарій).

"@context": "http://schema.org/", "@id": "https://fast.wistia.net/embed/iframe/o2rli0hmq2", "@type": "VideoObject", "duration" ":" PT1M42S "," name ":" SEO відео Wistia "," thumbnailUrl ":" https://embed-ssl.wistia.com/deliveries/702fbe1279c66aa8b60fb0b2db60ddfb949099d3.jpg?image_crop_resized=960x540 "," embedUrl ":" https : //fast.wistia.net/embed/iframe/o2rli0hmq2 "," uploadDate ":" 2016-02-11 "," транскрипт ":" [MUSIC PLAYING] \ t nnto до наших існуючих кодів вбудовування через потужність JSON-LD.Який JSON-LD, ви можете задати? nJSON-LD структурований, канонічні дані n представляють ресурс, який може бути n динамічно вводяться на вашу сторінку під час виконання. \ _ nNo, те, що ви говорите, ми повинні надати той же код, що мав раніше, але він знаходиться в голові сторінки, а не \ t і все це працює з насинхронним JavaScript, який означає, що він супершвидкий, і він не буде сповільнювати час завантаження вашої сторінки. \ t швидкі веб-сайти, так що n хороше для SEO, теж не потрібне n) Перейдіть на сторінку вбудовування n Копіюйте стандартний код для вставки, і вставте його на свій сайт. n Зайдіть до Google.com/video і введіть URL-адресу сторінки n, де вбудовано відео. \ t Ні, але це не відбувається негайно, не панікуйте, але іноді може з'явитися кілька тижнів. \ t вбудовування не гарантуватиме, що ваше відео буде проіндексоване, а n не завжди означає, що ваша сторінка буде виводитись з фрагментами відео, які можна знайти в універсальному пошуку Google. \ t n факторів на рівні сторінки, включаючи повноваження не на сайті, наскільки помітне відео на сторінці, і чи вважає Google думкою, що результати пошуку повинні містити результати nvideo. І, якщо ви не бажаєте, щоб ваші відеозаписувались у пошукових результатах, ви все ще добре працюєте з цим новим вкладанням c \ t n Нове розміщення не набуде чинності n сторінок, відкритих для пошукових ботів nGoogle. \ t \ _ n Іншими словами, він не з'явиться, коли є мета noindex ntag в голові \ t nif або блоку robots.txt присутній n n Так, це все .. n Усього просто працює .. Це не в голові, ні в тілі. [Смех] "," опис ":" Брендан, Макс і Джефф пояснюють функціональність відео SEO Вістія ".

Мета SEO полягає в тому, щоб збільшити трафік на ваш сайт. Оптимізація відеовмісту у пошукових системах означає, що ваші сторінки відображатимуться у результатах пошуку для відео, що призведе до збільшення трафіку на ваш сайт.

Коли шукач ще натискає на відео, він буде перенесений на ваш веб-сайт, що є головною перевагою перед SEO SEO.

Ми рекомендуємо уважно стежити за трафіком під час процесу індексації SEO - переконайтеся, що після індексування відеозображення ви помітили прискорення. З цих вихідних даних можна експериментувати зі змінами для покращення вхідного трафіку.

По-перше, переконайтеся, що на сторінці є пов’язаний вміст, щоб пошукові системи мали контекст навколо відео. Якщо ви помітили збільшення трафіку з певних пошуків, додайте більше вмісту для цих відвідувачів.

По-друге, річ, яка змушує людей натискати на відео, є мініатюрою! Виберіть мініатюру, яка виглядає привабливою для цієї теми.

Відео SEO є жорстким, але цінним. Клієнти задають нам багато запитань щодо використання нашого відео SEO інструменту для їх відео. Ми спробуємо їх скомпілювати тут.

Google продовжує підтримувати відкритий ринок, індексуючи відео, які слідують їхнім керівним принципам SEO, незалежно від того, де вони розміщені.

Якщо найважливішим показником для вашого відео є перегляд , YouTube - чудове місце для них. Якщо ваша мета - заохочувати подію конверсії , наприклад, реєстрацію, підписку або спільний доступ, потрібно залучити глядачів на свій сайт, щоб переглядати ваше відео. Ось де відео SEO може бути цінним інструментом.

Чи можна використовувати вбудовування списку відтворення?

На даний момент ми не надаємо SEO для типів програвачів списку відтворення. Ми прийняли це рішення, тому що в наших тестах, здавалося, потрібно, щоб боти Google мали прямий доступ до відео на сторінці, і відразу ж були доступні відвідувачу, щоб скористатися перевагами відео на сторінці рейтингу.

Пройшло кілька днів, коли я можу очікувати, що моє відео потрапить до списку видань?

Щоб індексувати новий вміст, може знадобитися до 2 тижнів.

Оскільки Google може бути дещо чорним ящиком, то неможливо точно визначити, коли новий вміст буде індексовано для результатів відео. З нашого досвіду, період очікування 10–15 днів не рідкість.

Якщо ви чекали значну кількість часу, двічі перевірте список можливих поганих практик нижче, щоб переконатися, що ваш вміст не потрапляє в одну з областей вмісту, які Google не індексує надійно.

Що може запобігти додаванню відео до результатів пошуку Google?

Є кілька практик, які ми бачили запобігання індексації.

 • Переадресація є хитрою практикою, і частіше за все, вони, здається, викликають невдачі. Google може не виконувати переспрямування під час сканування, або перенаправлення можуть бути неправильно налаштовані.
 • Заборонити вміст у файлі robots.txt призведе до того, що все з'явиться "успішно", але вміст у результатах пошуку не відображається. Переконайтеся, що будь-які блоки блокування у файлі robots.txt не вказують на вміст, який потрібно індексувати.
 • Встановлення відео внизу сторінки може негативно вплинути на вміст. Де це можливо, переконайтеся, що ваші відео вбудовані з гарним розміром перегляду (принаймні 600px у ширину) і біля верхньої частини сторінки.

Більше питань? Просто хочете поговорити про SEO? Дайте нам крик . Ми будемо раді більше говорити!

Чи можу я побачити приклад?
Чи можна використовувати вбудовування списку відтворення?
Пройшло кілька днів, коли я можу очікувати, що моє відео потрапить до списку видань?
Що може запобігти додаванню відео до результатів пошуку Google?
Як Wistia допоможе з вашим відео SEO?
Чи можу я побачити приклад?
3.jpg?
Який JSON-LD, ви можете задати?
Чи можна використовувати вбудовування списку відтворення?
Пройшло кілька днів, коли я можу очікувати, що моє відео потрапить до списку видань?