Використання тегів часу та адреси HTML5 для місцевих SEO |

  1. Автор

Зрозуміло, що HTML5 все ще продовжує працювати і може пройти багато років, поки він не буде повністю розроблений. Це не означає, що вам доведеться чекати до 2020 року, хоча в повній мірі скористаєтеся чудовими можливостями HTML5 для SEO. Є багато тегів HTML5, глобальних атрибутів і атрибутів подій, які можна використовувати на мобільних пристроях, планшетах і навіть персональних комп'ютерах, які допоможуть поліпшити ваші зусилля з локальної оптимізації пошукових систем. Зокрема, давайте розглянемо два теги HTML5, які покращують обробку годин роботи та контактну інформацію.

Тег є новим у HTML5 і, відповідно, визначає дату та час. Хоча, здавалося б, незначний, цей елемент може бути використаний різними способами для створення машиночитаного тексту для створення розумніших результатів локальної пошукової системи. Завдяки атрибуту datetime, елемент часу може використовуватися для створення локалізованого вмісту на основі часового поясу.

Уявімо, що у вас є студія йоги, яка пропонує різноманітні класи, і ви хочете створити календар розкладів класів. Використовуючи елемент часу в поєднанні з атрибутом datetime, ви можете створити розклад класів, який є специфічним для вашого часового поясу, локалізуючи розклад класу до певного часового поясу. Нижче наведено приклад використання тегу use з атрибутом datetime. Це говорить пошуковій системі, що Бікрам Йога починається о 18:00 Тихоокеанського стандартного часу.
Уявімо, що у вас є студія йоги, яка пропонує різноманітні класи, і ви хочете створити календар розкладів класів
Заблудивши мій настільний календар і КПК Palm років тому, я покладаюся виключно на свій календар на мобільному телефоні, щоб керувати своїм часом, зустрічами та соціальними справами. Таким чином, я сподіваюся, що елемент часу швидко стає прийнятим оптимізаторами пошуку та веб-розробниками, так що одним натисненням кнопки я можу додати зустрічі до мого мобільного календаря.

Інший тег, який повинен бути на вашому радарі під час написання HTML5 для місцевих SEO, є тегом. Елемент адреси був під наглядом з моменту його введення в HTML через його неправильне використання при відображенні поштових адрес. У захисті тегу, до HTML5 тег не був введений, що дозволило частинам документа стати автономною статтею, що дозволило використовувати елемент адреси в повному обсязі. Тепер з введенням елемента статті в HTML5, елемент адреси може бути правильно використаний для представлення контактної інформації для автора або власника документа або статті.

Можливості використання елемента адреси для надання контактної інформації безмежні. Незалежно від того, чи є у вас єдиний магазин чи національний роздрібний продавець, ви захочете використовувати елемент адреси для локалізації вмісту, реклами, рекламних акцій або блогу. Майте на увазі, що якщо ви використовуєте елемент адреси всередині елемента, він представляє контактну інформацію для документа. Якщо ви використовуєте елемент всередині елемента, він представляє контактну інформацію для статті.

Поєднуючи теги часу, адреси та статті, можна отримати потужний локально оптимізований вміст, як показано нижче:
Поєднуючи теги часу, адреси та статті, можна отримати потужний локально оптимізований вміст, як показано нижче:   Випадки використання часу та адреси безмежні, і завдяки SEO-характеру HTML5 і легкій кодовій базі HTML5 має потенціал для створення чудових результатів локального пошуку для вашого бізнесу
Випадки використання часу та адреси безмежні, і завдяки SEO-характеру HTML5 і легкій кодовій базі HTML5 має потенціал для створення чудових результатів локального пошуку для вашого бізнесу.

Автор

Гостьовий блоггер Matt Dolge Matt Dolge - менеджер органічного пошуку Zumiez , лідер дій спортивний одяг та обладнання. Маючи більш ніж 15-річний досвід у сфері технологій та електронної комерції, Matt Dolge розробляє рішення для масштабної оптимізації пошукових систем. Метт Долже - засновник Картельний контур консорціум, присвячений проектуванню, маркетингу, мобільному та веб-розробці.