Визначення & теорія посилань Що таке зв'язок? - Інсеєв Інтерактивний

 1. Link Equity (Link Juice) пояснюється в епоху пінгвінів
 2. Визначення сік посилання:
 3. Що робить сік зв'язку?
 4. Як отримати додаткові зворотні посилання?
 5. Як розрахувати капітал посилань?
 6. Dofollow Посилання проти Nofollow посилання
 7. Wahooo, у мене є посилання з веб-сайту. Дай мені цей сік!
 8. Link Equity є відносним
 9. Посилання на соки з авторитетних веб-сайтів
 10. " Методи харчування гарячих собак, найкращі прийоми їжі для хот-догів"
 11. Якірний текст посилання (багато)
 12. Що таке хороший якірний текст для зворотного зв'язку?
 13. Як розповсюдити сік по всьому сайту
 14. Маніпуляція посиланнями на акції
 15. Погана маніпуляція за рівнем капіталу
 16. Хороша маніпуляція за рахунок прямих інвестицій
 17. Що про 301 перенаправлення?
 18. Як правильно використовувати кредити 301?
 19. 404 Сторінки & Соки посилання
 20. Дайте мені посилання на сік (будь ласка)

Блог , Створення посилань , Link Equity • 25 серпня 2017 року

Link Equity (Link Juice) пояснюється в епоху пінгвінів

Визначення сік посилання:

Link sok - це термін у SEO (пошукова оптимізація), який посилається на кількість повноважень або цінності, яку один зворотний зв'язок передає на веб-сайт, з яким він з'єднується. В індустрії SEO, сік зв'язків також називається «зв'язковим капіталом». Зворотні посилання з веб-сайтів з вищими повноваженнями та релевантністю на тему генеруватимуть більше зв'язкового соку і допоможуть краще розбити сторінку в пошукових системах.

Загалом, чим більше зв'язок сік (посилання на акціонерний капітал) на вашій сторінці, тим більше шансів він має для ранжування своїх цільових ключових слів у Google та інших пошукових системах Загалом, чим більше зв'язок сік (посилання на акціонерний капітал) на вашій сторінці, тим більше шансів він має для ранжування своїх цільових ключових слів у Google та інших пошукових системах. Є кілька важливих факторів, які йдуть у розрахунок рангу сторінки і зв'язок соку через сильні зворотні посилання є лише одним (дуже важливим) частиною головоломки.

Link sok також часто плутається з PageRank, який є фактичним розрахунком Google, наскільки авторитетна сторінка. Спільний капітал посилання - це “вартість” того, як PageRank сторінки переноситься через кожну окрему зворотну лінію.

Однак не всі посилання генерують всемогутній зв'язок. Веб-сайти з більшими повноваженнями розглядаються як достовірні в очах Google, а їхні посилання передають більше соку.

Існує також фізичний зв'язок сік, який ми зробили для цифрових маркетологів. Надішліть нам свою адресу електронної пошти (форму електронної пошти в кінці статті What is Link Juice? ), І ми надішлемо вам листа з посиланням.

Ваш веб-переглядач не підтримує тег відео.

Транскрипція: Отже, перше питання, яке люди часто запитують: "Що таке сік зв'язку?" Ну, зв'язок сік є цінність або авторитет, що одна ланка переходить на сторінку, що вона з'єднує з. Тепер це можна зробити двома способами. Перший - через зовнішній сайт, що посилається на вас або вашу сторінку. Другий - з однієї сторінки вашого сайту до іншої.

Що робить сік зв'язку?

Посилання соку допомагає вашому рейтингу сторінки краще в пошукових системах.

Це не єдиний фактор ранжування, але він є послідовно цитуються як один з найпопулярніших сигналів. Посилання соку, що протікає на сторінку, також можна поширювати по всьому сайту через внутрішні посилання. Там є численні дослідження які корелюють внутрішні зв'язки з кращими рейтингами. Для цілей цієї статті важливо знати, що, коли сік зв'язку потрапляє на сторінку, можна відправити її в інші частини вашого сайту і допомогти іншим сторінкам добре класифікувати.

Ось великий (основний) приклад того, як працює зв'язок соку Woo Rank :

Чим більше хороших посилань у вас є, тим більше зв'язок сік ви отримаєте.

Як отримати додаткові зворотні посилання?

Посилання сік походить від зовнішніх посилань (зворотних посилань) на ваш сайт. Ви можете заробити більше зворотних посилань за допомогою таких методів:

 • Зробити авторитетний вміст і стати місцем номер один для інформації по темі
 • Розташуйте сторінку сайту (чи вмісту) як ресурс
 • Напишіть фактичні повідомлення в блогах для інших веб-сайтів у вашій галузі
 • Приєднуйтесь до галузевих груп і створюйте партнерські відносини
 • Отримати цитати на інших веб-сайтах через PR-зусилля

Є, звичайно, більше ідей і тактик, які працюють. Якщо вам потрібно більше матеріалу для читання на зворотній генерації, перевірте цього посібника від точки порожній SEO. Ми також маємо довідник з додатковою інформацією про якісні зворотні посилання, які ви можете знайти тут .

Дайте нам свою електронну пошту, і ми надішлемо вам деякий зв'язокДайте нам свою електронну пошту, і ми надішлемо вам деякий зв'язок.

Ви також можете отримати деякий зв'язок сік, даючи нам свою адресу електронної пошти. Ми буквально надішлемо вам його .

Як розрахувати капітал посилань?

Спільний акціонерний капітал (aka link link) дуже залежить від ряду факторів:

 • HTML посилання
 • Сайт, що посилається на вміст
 • Використовується текст прив'язки
 • Актуальність теми

Є також інструменти для розрахунку повноважень сайту, у тому числі Орган домену Moz (DA) , Потік величних цитат, величний трастовий потік (TF) , і інші.

Якщо ви хочете дізнатися, що це означає, продовжуйте читати. Якщо ви вже знаєте все і просто хочете отримати безкоштовний сок. Прокрутіть вниз і отримайте ваш зв'язок сік вільний стіл . Ви можете або випити його за енергію, або просто подивитися на неї весь день і відчути себе щасливим.

Почнемо з перегляду HTML посилання. Загалом, існує два типи посилань: Dofollow і nofollow.

Dofollow Посилання проти Nofollow посилання

Dofollow Посилання проти Nofollow посилання

Після виходу першого алгоритму Penguin, Про це повідомив Google що вони хворіли на людей, які платили за посилання, і хотіли знайти спосіб зрозуміти, чи є зв'язок легітимним природним зв'язком між двома веб-сайтами. Таким чином, вони ввели тег nofollow.

Посилання nofollow повідомляє ботам пошукової системи не переходити до пункту призначення посилання. Це в кінцевому підсумку повідомляє пошукову систему, що посилання або оплачується, або є тіньовим, ненадійним місцем.

Ось приклад посилання nofollow:

Ось приклад посилання nofollow:

З'єднання dofollow є, по суті, протилежним, оскільки воно наказує роботові перейти до кінцевого пункту призначення. Це, в кінцевому рахунку, допомагає з'єднати «підрахунок» і передасть сильний зв'язок соком. Є й інші приклади директив NoFollow, цей пост , від Shout Me Loud, є великим ресурсом для подальшого читання.

Компанія Google зробила подальші кроки для зменшення спаму посилань, представивши a Остаточний алгоритм оновлення Penguin 4.0 які можуть нібито зрозуміти, якщо dofollow посилання є спамом, по суті усуваючи необхідність в nofollow тегах і disavows. Проте, журі все ще залишається на цьому. Подальше читання на цю тему можна знайти тут з Moz.

Wahooo, у мене є посилання з веб-сайту. Дай мені цей сік!

Не так швидко.

Link Equity є відносним

Спільний капітал зв'язку сильно залежить від контексту, у якому дається зворотний зв'язок. Це означає, що тема сторінки веб-сайту, яка посилається на ваш вміст, повинна бути пов'язана з тим, що стосується вашої сторінки. Розгляньте ці два сценарії:

У сценарії 1 сторінка про крикет - це посилання на веб-сайт про квіти. Це не має ніякого сенсу, тому що немає жодного кольору на звичайному полі для крикету і є, для наших цілей, посиланням, яке не буде передавати справедливість.

У сценарії 2, та ж стаття крикету зв'язується до частини про еволюцію позиції крикету та шоломи над роками. Це посилання додає значення та допомагає користувачеві краще зрозуміти вміст. Цей зв'язок присуджується деяким зв'язком соку.

Ресурси є ще одним чудовим прикладом відносних зв'язків. Користувачам потрібні сторінки ресурсів, щоб дізнатися більше про матеріал. SEO також люблять природне посилання на сторінці ресурсу. Однак, якщо посилання не є корисним, ймовірність того, що вона не пройде жодної з цих дорогоцінних святих вод.

Перегляньте, чи можна виявити неприродне посилання:

Сценарій 3 - це ресурсна сторінка про рослини, що пов'язують фрагмент з різними видами горщиків для рослин. Це набагато краще, ніж сторінка про крикетних кажанів, які пов'язують сторінку про рослини в горщиках.

Посилання на соки з авторитетних веб-сайтів

Посилання на соки з авторитетних веб-сайтів

Що стосується веб-сайту, який посилається на ваш вміст, існує два важливих чинника:

 • - Влада сайту
 • - Актуальність галузі

По суті, веб-сайти з високим статусом, які є надійними, передають сік посилання, якщо посилання має відношення до вмісту сторінки. Є кілька інструментів, які "обчислюють" авторитет. До них відносяться Moz DA , Рейтинг домену Ahrefs , і Величний Trustflow . Всі ці оцінки, як правило, розраховані на те, щоб допомогти вирішити, які сторінки мають високі показники та ті, які не мають. Якщо Нью-Йорк Таймс посилається на ваш сайт, наприклад, ви можете посперечатися, що якийсь незрозумілий сік зв'язків прийде ваш шлях.

Авторитетний зв'язок справедливості надходить з сайтів з високим авторитетомАвторитетний зв'язок справедливості надходить з сайтів з високим авторитетом.

Одним з часто пропускається фактом є те, що неавторитетні веб-сайти, які відносяться до певної галузі, також можуть передавати авторитетний сік зв'язку.

Ці галузеві сайти часто є авторитетними для своєї конкретної галузі, але не в традиційному розумінні, як це описано вище.

Хоча ці сайти можуть мати низький DA, вони часто можуть передавати більше соку зв'язку, ніж високі авторитетні, невідповідні сайти. Наприклад, частина на краще обслуговування наземного басейну, яка отримує зворотні посилання з декількох невеликих компаній-басейнів, буде заробляти багато каналів зв'язку, навіть якщо сайти пулів не є такими авторитетними.

Наприклад, частина на краще обслуговування наземного басейну, яка отримує зворотні посилання з декількох невеликих компаній-басейнів, буде заробляти багато каналів зв'язку, навіть якщо сайти пулів не є такими авторитетними

Дивовижний! Я тільки що отримав посилання на мою статтю про конкурентоспроможне харчування гарячих собак з якорним текстом:

" Методи харчування гарячих собак, найкращі прийоми їжі для хот-догів"

Я повинен мати, як 5 банок варто посилання сік, вірно? Неправильно.

Якірний текст посилання (багато)

Текст прив'язки допомагає Googlebot та іншим пошуковим системам зрозуміти, про що йде сторінка призначення. Проте, існує багато правил і положень, які стосуються тексту якоря від обох Google та інші дослідження.

Неправильний або небезпечний текст якоря має такі характеристики:

 • Заповнені ключовими словами
 • Надзвичайно довго
 • Не стосується кінцевого пункту призначення

Перевірте цей ресурс під час пошуку найкращі крикетні кажани .

Якщо ви насправді подивилися на посилання, ви побачите, що це приведе вас до статті Wikihow про збереження павуків як домашніх тварин.

Не круто.

Це посилання не буде передавати зв'язок сік, і це не хороша посилання для Wikihow. Однак у них вже є така велика кількість посилань (18,9 млн. За Ahrefs.com), я сумніваюся, що вони піклуються про це.

Що таке хороший якірний текст для зворотного зв'язку?

Хороший якірний текст для зворотної лінії зв'язку має такі характеристики:

 • Природний
 • Відносний
 • Короткий
 • Додає значення користувачеві

Якщо ви знайдете посилання на свій сайт з потенційно небезпечним якірним текстом, зверніться до веб-майстра і попросіть його змінити. Можливо, вам доведеться користуватися засіб відмови тому Google знає, що він не вважає.

Як розповсюдити сік по всьому сайту

Ваш веб-переглядач не підтримує тег відео.

Транскрипція: Наступне питання, яке люди часто запитують: “Як ви поширюєте зв'язок соку навколо вашого сайту?” Тепер є кілька способів зробити це. Як тільки у вас є сторінка, яка має високий рейтинг сторінки, ви можете поширити сік посилання, внутрішньо посилаючись на інші сторінки, які ви хочете, по суті, зрости в ціні. Тепер існує кілька внутрішніх тактик, які ми говоримо нижче, але найбільш поширеними є внутрішні посилання на сторінці, в тілі тексту, внутрішні посилання на бічній панелі, внутрішні посилання в навігації або внутрішні посилання як джерело або «далі».

Маніпуляція посиланнями на акції

Протягом багатьох років багато говорилося про «маніпуляцію зв'язками». Термін «маніпуляція» має негативні відтінки, тому багато людей схильні розглядати це як погану річ.

Однак, маніпулювання вашим рівнем зв'язків не завжди є поганим. Насправді, якщо правильно використати, він може бути використаний на користь як вашого SEO, так і вашого користувальницького досвіду.

По-перше, давайте визначимо маніпуляцію Link Equity:

 • - Процес залучення ресурсів посилань для покращення рейтингових сигналів до інших частин вашого веб-сайту.

В основному існують два типи маніпулювання капіталом посилань, хороші і погані.

Погана маніпуляція за рівнем капіталу

 1. Зневажливі зовнішні посилання

Це процес встановлення зв'язків з іншими сайтами таким чином, що є неприродним з метою поліпшення релевантності вашого Pagerank або сайту. Це можна зробити кількома способами:

 • Dofollow посилання на партнерські продукти
 • Доповніть посилання на продукти або послуги, які ви отримуєте за рекламу
 • Неприродні посилання на інші сайти

Було багато досліджень, які показують користь від зовнішніх зв'язків. Ми говорили про це на початку цього блогу. Однак, якщо ви посилаєтеся на сайт занадто часто, це стає неприродним. Чудовим прикладом цього є посилання на сайт. Search Engine Watch має чудову статтю про посилання на сайті тут .

Загалом, посилання на весь сайт виглядають надзвичайно неприродно і їх потрібно видалити. Тим не менш, SEW пропозиції, що якщо посилання є природним і у вас немає історії придбання blogroll посилань або інших посилань на сайт зі спамом, то взагалі нема чого турбувати. На нашу думку, посилання на весь сайт - це те, що люди роблять, коли вони отримують зарплату або мають спонсора, і вони повинні отримувати нічого.

 1. Неприродні внутрішні посилання

Внутрішнє посилання є надзвичайно важливим, щоб не тільки допомогти користувачам краще переміщатися по сайту, але й показувати роботам, як сторінки підключені. Спільний доступ до посилань можна поширити на всі сторінки за допомогою внутрішніх посилань. Однак ця практика може насправді зашкодити Вашому сайту, якщо не виконано належним чином.

Moz має чудову дошку п'ятницю на внутрішній зв'язок. Ви можете його знайти тут .

Для цілей цієї статті "поганими" внутрішніми методами зв'язування є:

 • - Набивання якірного тексту у внутрішніх посиланнях
 • - Надто багато однакового тексту прив'язки до певної сторінки
 • - Занадто багато внутрішніх посилань (за межами навігації, стріляйте по 2-3 на сторінку).
 • - Навігація в гігантському нижньому колонтитулі

Хороша маніпуляція за рахунок прямих інвестицій

Хороша маніпуляція акціонерним зв'язком по суті є практикою підключення вашого сайту таким чином, що дозволяє легко зрозуміти роботів і користувачів. Коли ви помітили, що на вашому сайті є багато тонних посилань на сторінку, ви можете спокійно використовувати цю сторінку, щоб покращити інші сторінки вашого сайту.

Це концепція поширення сік зв'язку навколо вашого сайту. Це можна зробити кількома способами:

 • - Знайдіть сторінки з великою кількістю каналів зв'язку і додайте внутрішні посилання на інші важливі сторінки SEO (природними способами).
 • - Створіть внутрішню карту посилань, яка групує ваші сторінки логічним способом.

Що про 301 перенаправлення?

301 redirect є інструментом, який багато професіоналів SEO користуються залученням для маніпулювання капіталом посилань. Це практика взяття сторінок з великою кількістю каналів зв'язку і перенесення їх на сторінку, яка потребує трохи більшої кількості "рангів" для ранжирування. Деякі з них навіть перенаправлятимуть цілі домени, щоб заробити більше ресурсів.

Як і все в SEO є хороші і погані способи реалізації 301s. Важливо зазначити, що Google оголосила 301 перенаправлення не втрачають рейтинг сторінки. Це означає, що SEO не повинні турбуватися про те, що зв'язок сік втрачається в 301 перенаправлення право?

Не зовсім.

Google знає різницю між 301, що є корисним, і той, який намагається маніпулювати рівнем посилань, і буде ставитися до невідповідних 301 як до м'яких 404-х і по суті вбивати будь-який зв'язок. Насправді, GSQI завершив дослідження що свідчить про це. A хороший аудит SEO допоможе визначити, чи потребує ваш сайт додаткову підтримку 301.

Як правильно використовувати кредити 301?

Велике питання! Ось Ваша відповідь: Переконайтеся, що Ваші 301-и актуальні і перейдіть до певної, подібної сторінки.

Тут також маємо справу з якорним текстом. Якщо стара сторінка призначення є однією про крикетних кажанів, не перенаправляйте на сторінку про квіти, перенаправляйте на одну про крикетних кажанів. Якщо ви придбали інший домен, перенаправлення всіх на домашню сторінку є корисним, але ви, ймовірно, втратите багато посилань. Замість цього заповніть весь проект 301, щоб переконатися, що всі URL-адреси будуть перенаправлені на потрібну сторінку.

Перевірте цей великий 301 графіку з Moz :

На нашу думку, це чудове візуальне уявлення про те, як використовувати 301s, щоб маніпулювати соком зв'язку. Однак важливо відзначити, що якщо переадресація сторінки не є тимчасовою, дійсно немає потреби використовувати щось інше, ніж 301.

404 Сторінки & Соки посилання

Ось один з найбільш дієвих порад по всій статті (за винятком того, що ми можемо приєднатися до соку):

Для обміну миттєвими посиланнями знайдіть 404 сторінки з зворотними посиланнями та запишіть 301-е на подібну сторінку. (надіслати це повідомлення)

Бум! Реальний ресурс миттєвого посилання. Якщо ви не маєте подібної сторінки, створіть її, напишіть 301 і передайте спільний доступ до іншої сторінки за допомогою внутрішнього посилання. Суть справи полягає в тому, що маніпуляція акціонерним зв'язком може бути корисною, якщо це зроблено таким чином, що є корисним для користувача і не є «неприродним».

Так що у вас є. Керівництво по пов'язуванню соку, який заробить вам буквальну зв'язок соку.

Дайте мені посилання на сік (будь ласка)

Дайте мені посилання на сік (будь ласка)

Заповніть свою електронну пошту, а перші 100 фірмових адрес електронної пошти отримають наш перший канал посилання на видання. #Yum.

Статистика в прямому ефірі для нашої сторінки посилань

Як отримати додаткові зворотні посилання?
Як розрахувати капітал посилань?
Як правильно використовувати кредити 301?
Що робить сік зв'язку?
Як отримати додаткові зворотні посилання?
Як розрахувати капітал посилань?
Що таке хороший якірний текст для зворотного зв'язку?
Що про 301 перенаправлення?
Це означає, що SEO не повинні турбуватися про те, що зв'язок сік втрачається в 301 перенаправлення право?