WordForward - контент для сайту. Наповнення та тексти. Сео копірайтинг

 1. Пером і пензлем «вільного художника»
 2. Де найбільший заробіток фрілансера?
 3. Відкриття 2012 фрілансовой року
 4. Велика «вісімка» фрілансерів

Глобальної біржею фрілансу Elance, за даними роботи в 2012 році, був складений рейтинг країн-лідерів заробітку в Інтернеті. Не обійшлося і без сюрпризів. Серед очікуваних результатів в рейтинг несподівано увірвалася «темна конячка», та ще й яка!

Пером і пензлем «вільного художника»

Уже давно багато хто зрозумів, що IT-індустрія це найперспективніше простір для фінансових потоків. Деякі прогресивні країни виробництво інформаційного продукту поставили на державний конвеєр. Найцікавіше те, що у них основною робочою силою є фрілансери. Навіть найбільш просунуті IT-гіганти використовують працю « вільних художників ».

У доповіді Elance йдеться, що топ затребуваних навичок фрілансерів є:

 • IТ безпеку;
 • створення програмних продуктів;
 • аналіз і тестування програмного забезпечення;
 • розробка ігор;
 • блочне (часткове) програмування;
 • веб-і фото-дизайн;
 • флеш;
 • творчі здібності (копірайтинг, службове листування, онлайн-переклади , Написання сценаріїв і т.п.)

Де найбільший заробіток фрілансера?

Світовим лідером заробітку в Інтернеті залишається США із загальним доходом більше $ 166 млн. Американські фрілансери, в основному, задіяні в галузях написання програмного продукту і веб-дизайну.

Друге місце впевнено утримує Індія. Ця країна семимильними кроками завойовує світовий ринок IT-технологій. Заробіток фрілансерів з Індії в 2012 році склав $ 165 млн. Основний напрямок індусів - IТ-аутсорсинг. У цій сфері вони абсолютні лідери.

Третє місце серед лідерів «країн-фрілансерів» зайняв Пакистан. Теж, цілком, очікуваний результат. Сумарний заробіток фрілансерів ісламської республіки склав близько $ 39,7 млн.

Відкриття 2012 фрілансовой року

Четверте місце в рейтингу найбагатших «країн-фрілансерів» виявилося самим не передбачуваним. Elance назвав цю «фрілансную» країну відкриттям року. З сумарним результатом $ 38 млн. Четверту позицію зайняла УКРАЇНА. При чому, українські фрілансери є багатогранними. Вони виконують практично, будь-який вид IT-послуг. Починаючи від написання елементарного контенту для сайту , Закінчуючи IТ-аутсорсингом для світових гігантів. Близько 1000 аутсорсингових компаній, зареєстрованих в Україні, надають послуги Microsoft, HP, IBM, EBay і т.д.

У серпні 2012 «Financial Times» опублікувало статтю «Зростання IТ потенціалу в Україні». У даній статті зазначено, що в 2011 році Україна на експорті IТ-послуг заробила близько $ 1 мільярда! Країна може похвалитися найбільшим об'єднанням технічних ресурсів в Центральній і Східній Європі. Україна також є п'ятим за величиною експортером програмного забезпечення в світі!

Напевно, уряд України зробив відповідні висновки і прийняло розумне рішення. Протягом 10 років (2013-2023), підприємства по виробництву програмного забезпечення звільняються від сплати ПДВ.

Велика «вісімка» фрілансерів

Перші чотири позиції ми вже озвучили. Далі вкажемо країни, які замикають Велику «вісімку» в Рейтингу найбагатших країн-фрілансерів.

П'яте місце на Elance займає Канада, чий онлайн заробіток фрілансерів становить близько $ 17 млн. Дол .. Цікаво, що канадські фрілансери заробили найбільше на творчих завданнях (понад 9 млн. Дол. США).

Шосте місце - Великобританія з доходом $ 16 млн. Виконання творчих і IT- завдань має приблизно однаковий відсоток.

Сьоме місце. Ще одне відкриття року - Румунія. Але з результатом скромніше, ніж у східного сусіда. Заробіток фрілансерів з Румунії склав $ 13,7 млн.

Замикає Велику «вісімку» Росія. Результат скромніше, ніж у братів слов'ян. Дохід заробітку в Інтернеті склав близько $ 13 млн.

Робіть висновок колеги. Вчіться заробляти у своє задоволення.