Yoast SEO проти все в одному SEO пакет WordPress SEO Плагіни

 1. Близько двох плагінів
 2. Встановлення та налаштування
 3. Yoast SEO
 4. На All In One SEO поновлення
 5. висновок:
 6. Використання щодня
 7. Yoast SEO
 8. Все в одному SEO поновлення
 9. висновок
 10. Додаткові інструменти та функції
 11. Yoast SEO
 12. Все в одному SEO поновлення
 13. висновок
 14. наш Вердикт

Шукаєте кращий плагін для SEO WordPress? Якщо так, то ви, ймовірно, зменшили свій вибір для двох найпопулярніших плагінів WordPress в SEO: Yoast SEO та Все в одному SEO поновлення , Ви коли-небудь замислювалися, який з них був найкращим? В цьому Tutoriel , Ми порівняємо Yoast SEO vs All in One SEO Pack, щоб дізнатися, який з них краще.

Tutoriel

Близько двох плагінів

обидва плагіна Все в одному SEO поновлення і Yoast SEO є одними з WordPress плагіни найпопулярніші і використовуються з усіх часів.

Все в одному пакеті SEO був створений в 2007 Майклом Торбертом і Стівом Мортібой. З тих пір він придбав величезну базу користувачів і став одним з найбільш завантажуваних плагінів WordPress всіх часів.

Yoast SEO, почалася з імені WordPress SEO від Yoast в 2010. Він був створений Джост де Валько. З постійними і постійними поліпшеннями в плагіні він швидко став головним конкурентом All in One SEO. ,

Це два відмінних плагіна, і всі вони пропонують всі функції, необхідні для отримання максимальних переваг SEO на вашому сайті WordPress.

Тим не менш, ми будемо порівнювати Йоаст SEO проти Все в одному SEO, щоб дізнатися, який з них кращий WordPress SEO плагін.

Встановлення та налаштування

Для розуміння і успішного впровадження концепцій SEO на веб-сайті потрібно багато навчання і практики. Плагін SEO WordPress повинен спростити роботу для новачків в налаштуванні кращих практик SEO без будь-яких спеціальних навичок.

Давайте подивимося, як ці два плагіна працювати, коли він встановлений.

Yoast SEO

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити і активувати плагін Yoast SEO , Для отримання додаткової інформації див. Наше покрокове керівництво по як встановити плагін WordPress .

Yoast SEO - потужний плагін, і у нього є багато варіантів, які вам потрібно налаштувати один за іншим.

Після активації Yoast SEO відображає запрошення почати тур. Цей тур дозволяє обійти налаштування Yoast SEO.

Розділ налаштувань SEO Yoast ретельно розділений на сторінках, де кожна сторінка має різні вкладки для відповідних налаштувань. Це спрощує розташування параметрів.

Поправка доступна на всіх сторінках налаштувань Yoast SEO. Просто натисніть кнопку «Довідка», і ви побачите відеоролики або тексти довідки на сторінці.

Ретельно організоване керівництво для початківців і екранні довідкові параметри спрощують настройку Yoast SEO.

На All In One SEO поновлення

По-перше, вам потрібно встановити і активувати плагін Все в одному SEO поновлення , Для отримання додаткової інформації див. Наше покрокове керівництво по як встановити плагін WordPress .

Легко створіть свій блог з SiteGround

SiteGround дозволяє вам створити свій блог WordPress всього за кілька кліків. Безкоштовне доменне ім'я, безпечний хостинг, SSL, трансфер і багато іншого ... [Рекомендовано]

Після активації ви знайдете нове меню «Все в одному» на панелі інструментів. Натиснувши на неї, ви перейдете на сторінку налаштувань плагіна.

Все в одному пакеті SEO, має всі налаштування на одній сторінці. Це змушує його виглядати трохи переважною, але деякі користувачі можуть знайти цей підхід простіше і швидше, ніж кілька параметрів сторінки в Yoast SEO.

Сторінка налаштувань розділена на кілька розділів. Кожен розділ присвячений параметрам певній галузі або функції, наприклад: настройки домашньої сторінки, налаштування заголовка, параметри відображення і т. Д.

Поруч з кожним варіантом є значок довідки. Натискання на значок вказує короткий опис, а іноді і посилання на додаткову документацію. Це дозволяє новачкам знати, що вони роблять.

висновок:

І Yoast плагіни SEO і все в одному SEO є багато варіантів. Це робить конфігурацію лякаючою для новачків. Обидва плагіна роблять все можливе, щоб спростити речі та спростити настройку для новачків. Ми вважаємо, що Yoast SEO робить трохи краще, ніж «Все в одному SEO», а вкладки розподілені по декількох вкладках.

переможець: Yoast SEO

Використання щодня

SEO - це безперервний процес, і кожна нова стаття або сторінка, яку ви додаєте на свій сайт, має свою власну оцінку SEO. Це означає, що ви будете використовувати свій плагін для оптимізації свого контенту для пошукових систем. Див. Наш довідник про те, як оптимізуйте свої повідомлення в блозі WordPress для SEO .

Давайте подивимося, як працюють наші конкуренти, коли потрібно регулярно їх використовувати.

Yoast SEO

Yoast SEO поставляється з потужним інструментом аналізу контенту, який допомагає вам оптимізувати кожну статтю або сторінку на вашому сайті.

Якраз під Редактором контенту ви знайдете розділ Yoast SEO з оглядом уривка, основного ключового слова та аналізу контенту.

Якраз під Редактором контенту ви знайдете розділ Yoast SEO з оглядом уривка, основного ключового слова та аналізу контенту

Попередній перегляд фрагмента показує, як заголовок і опис вашого сайту будуть відображатися в пошукових системах. Yoast SEO автоматично використовує заголовок вашої статті і витримки як опис, але ми рекомендуємо вам змінити його, натиснувши на кнопку модифікувати для вилучення ».

Основне ключове слово дозволить плагіну проаналізувати ваш контент, щоб оцінити релевантність ключового слова.

Аналіз відображається в області аналізу контенту, де Yoast SEO буде робити пропозиції про те, як ви можете поліпшити оцінку SEO своїх статей.

Цей розділ Yoast SEO має два інших розділу. Ви можете клацнути значок шестерінки, щоб перейти до розширеного виду.

Легко створіть свій інтернет-магазин

Завантажте безкоштовні WooCommerce, кращі плагіни для електронної комерції, щоб продавати свої фізичні та цифрові продукти в WordPress. [FREE]

Розширений розділ - це те, що більшість новачків ніколи не повинні використовувати, якщо вони знають, що вони роблять. Це дозволяє запобігти індексування сторінки або статті.

По-друге, соціальна іконка, що відображає соціальні настройки для вашої статті / сторінки.

По-друге, соціальна іконка, що відображає соціальні настройки для вашої статті / сторінки

Тут ви можете встановити заголовок, опис або зображення для Facebook і Twitter.

Все в одному SEO поновлення

Все в одному SEO пропонує аналогічний розділ для зміни налаштувань SEO статті або сторінки. Просто відредагуйте статтю і під редактором вмісту ви знайдете розділ «Все в одному SEO».

На відміну від Yoast SEO, ця мета-коробка дуже проста. Ви можете змінити назву і опис, але немає контент-аналізу або рейтингу SEO.

Все в одному SEO пропонує розширені інструменти для кожної статті, які дозволяють вам управляти індексацією чи ні. У нього навіть є опція, яка відключає всі в одному SEO для певної статті або сторінки.

Для соціальних характеристик ви повинні включити розширення Meta Social, відвідавши "Все в одному SEO» Менеджер функцій ».

Включення цього розширення додасть вкладку «Соціальні настройки» в розділі «Всі в одному SEO» під час редагування статті. Це розширення дозволяє вам визначати призначені для користувача зображення і описи, які будуть використовуватися Facebook і Twitter.

висновок

В обох плагинах легко змінити налаштування SEO для кожної статті. Все в одному пакеті SEO використовує простий і чистий підхід, що дозволяє користувачам додавати додаткові поля, якщо вони того побажають.

Yoast else пропонує варіанти і додає функції, які, на їхню думку, необхідні для всіх сайтів.

Однак ми вважаємо, що контент-аналіз, основне ключове слово і рейтинг SEO дають Yoast SEO велика перевага.

переможець: Yoast SEO

Додаткові інструменти та функції

SEO - це комплексний процес, тому обидва плагіна пропонують додаткові функції, які можна використовувати з настройками за замовчуванням. Ці функції усувають необхідність установки декількох інших плагінів для SEO, щоб дати вам справжнє рішення «все-в-одному».

Yoast SEO

Yoast SEO пропонує набір функцій, які охоплюють більшість аспектів оптимізації сайту. Ці інструменти:

 • XML Sitemaps
 • хлібний м'якуш
 • Open Graph мета-теги
 • Імпорт даних з Інструментів Google для веб-майстрів
 • Вбудований редактор robots.txt і .htaccess
 • Імпорт даних / SEO-експорт

Все в одному SEO поновлення

Все в одному SEO також поставляється з великою кількістю функцій, але деякі з них за замовчуванням не включені. Ви повинні будете відвідати Всі в одному SEO »Менеджер можливостей для їх активації.

 • XML Sitemap
 • robots.txt
 • File Editor
 • Bad Bot Blocker
 • Open Graph мета-теги
 • Імпорт та експорт даних SEO
 • Performance Manager,

висновок

Обидва плагіна пропонують практично той же набір інструментів і функцій. Все в одному SEO не мають імпорту та імпорту даних в Google Search Console. Однак відсутність цих двох функцій не повинно надавати великого впливу на SEO вашого сайту.

Нам також подобається, як All in One SEO дозволяє вам активувати функцію тільки тоді, коли це необхідно.

Переможець: обидві

наш Вердикт

Все в одному SEO і Yoast SEO - це два чудових плагіна для SEO, тому будь-яке порівняння між двома плагінами має бути дуже запам'ятовується.

Ми особисто використовуємо All in One SEO на всіх наших веб-сайтах і вважаємо, що у нього є ті переваги, які ми шукаємо. SEO WordPress. Однак у нього є більше можливостей, таких як імпорт даних з інструментів веб-майстрів, панірувальних сухарів, розділу інформації, соціальних функцій і т. Д.

Але найкращою особливістю є аналіз контенту, який, на нашу думку, корисний для багатьох новачків, так що вони розуміють, як писати заголовок для статті.

Ми сподіваємося, що це порівняння Yoast SEO vs All in One SEO pack допоможе вам знайти кращий плагін для SEO для вашого сайту. Не соромтеся пропонувати свої пропозиції в наступній формі коментарів.