Главная Новости

Bitdefender Україна

Опубликовано: 15.02.2021

Bitdefender Україна

В часи високих технологій і активної діджіталізаціі кібербезпека стає завданням N 1 в контексті реалізації сучасних IT-продуктів. Bitdefender без малого 20 років пропонує надійні та ефективні рішення для забезпечення кібербезпеки в масштабах від приватних осіб до компаній і постачальників послуг. Кіберзагрози множаться з неймовірною швидкістю. У відповідь компанія Bitdefender завжди готова запропонувати захисні механізми, які виключать витік даних та інші негативні наслідки.

Антивірусні рішення Bitdefender задіяні в більш ніж 500 мільйонах інформаційних систем по всьому світу. Вони складають більше 38% світових рішень з безпеки. У 2019 продукт компанії отримав найвищу нагороду за версією незалежної авторитетної лабораторії AV-Comparatives.

Ознайомитися з готовими пропозиціями і вибрати оптимальний для себе продукт можна на сайті https://bitdefender.ua. По телефону можна отримати технічну підтримку.

Компанія Bitdefender дорожить своєю репутацією, тому завжди вдосконалює технології та впроваджує інновації. До слова, тільки за останні три роки було отримано понад 100 патентів. Ще більша кількість розробок зараз проходить експертизу. Активний штат інженерів і дослідників тримає руку на пульсі.

Багато користувачів інтернету досить легковажно ставляться до безпеки свого підключення. Це стосується і приватних осіб і багатьох підприємств і організацій. Але ж варто задуматися над тим, що в кожному комп'ютері зберігається маса конфіденційної інформації, в тому числі і фінансового характеру.

У той же час, сучасні кібер злочинці, так звані хакери, володіють безліччю інструментів і досить високим рівнем знань, щоб зламати стандартну захист і використовувати ваш комп'ютер і зберігається в ньому інформацію в своїх корисливих цілях. Нерідко таким чином зловмисникам вдається отримати доступ до банківських та кріптовалютним рахунках довірливих людей і викрадати їхні кошти. Та й, взагалі, кому буде приємно усвідомлювати, що хтось має доступ до його особистих даних.

Так що побережіться і зверніться до професіоналів.