Opis stanowiska menedżera SEO | Strefa kariery w marketingu cyfrowym | Bubble Jobs

  1. SEO Manager

Starając się napisać opis stanowiska dla wakującego menedżera SEO Starając się napisać opis stanowiska dla wakującego menedżera SEO? Na tej stronie znajdziesz szablon opisu stanowiska SEO Manager, którego możesz użyć - nie zapomnij go zmienić, aby był unikalny dla Twojej firmy!

Och, i nie zapomnij sprawdzić naszego Ogłoszenie Job Manager SEO strona zawierająca wskazówki, jak stworzyć skuteczne ogłoszenie pracy SEO Manager - i sprawdź nasze Produkty strona, aby zobaczyć, jak opłacalne może być reklamowanie wakatu w Bubble!

SEO Manager

Obowiązki;

  • Badaj, opracowuj i zarządzaj unikalnymi strategiami SEO dla wielu klientów w wielu branżach
  • Zarządzaj wszystkimi aspektami oferowanej przez agencję oferty SEO, w tym technikami na miejscu, budowaniem linków, blogowaniem, content marketingiem, PR online, technicznym SEO - błędami indeksowania, oznaczaniem danych, mapami witryn xml itp.
  • Przeprowadzaj recenzje SEO dla kluczowych klientów, koncentrując się zarówno na pozycjonowaniu na stronie, jak i poza stroną - dostarcz dokumentację techniczną dla zaleceń na miejscu
  • Zarządzaj zespołem kierowników SEO, aby zapewnić skuteczne kampanie dla klientów
  • Współpracuj z menedżerem treści i menedżerem mediów społecznościowych, aby opracować skuteczną strategię cyfrową, która działa na wielu platformach
  • Współpracuj ze swoim zespołem kierowników SEO, aby monitorować profile wsteczne klientów i podejmować działania niezbędne do ochrony przed karami algorytmicznymi
  • Współpracuj z zespołem Business Development, aby opracować skuteczne stanowiska SEO dla potencjalnych klientów
  • Współpracuj ze swoim zespołem kierowników SEO i korzystaj z Google Analytics oraz innych programów analitycznych, aby co miesiąc dostarczać klientom kluczowe raporty dotyczące skuteczności kampanii
  • Koordynuj się z menedżerem PPC, aby zapewnić skuteczne kierowanie na słowa kluczowe i strukturę strony docelowej

Kluczowe umiejętności / doświadczenie;

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w branży SEO
  • Doświadczenie w podobnej roli w środowisku agencyjnym - wysoce pożądane
  • Najlepiej wykształcony do stopnia
  • Mocna znajomość najnowszych technik SEO i aktualizacji algorytmów
  • Dobra znajomość narzędzi Google dla webmasterów, Google Analytics i Adwords
  • Silne umiejętności zarządzania zespołem
  • Sprawdzone osiągnięcia w dostarczaniu wysokiej jakości strategii SEO dla wielu klientów
  • Doświadczenie w tworzeniu skutecznych strategii zasięgu
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i skierowane do klienta
  • Silne umiejętności HTML i CSS
  • Doskonałe umiejętności prezentacji i raportowania
  • Dobra znajomość języka WordPress i innych platform CMS