Главная Новости

Огляд ноутбка Asus M50V. Опис, технічні характеристики, відгуки

Опубликовано: 27.09.2017

За минулі кілька років компанія Asus зосередилася на темпах зростання в 15 і 17-дюймових секторах, а після того, як бренд представив на ринку свій Еее РС 701, багато імениті суперники на зразок Acer, MSI і Fujitsu почали серйозно турбуватися за своє «місце під сонцем». Компанія продовжує оновлювати можливості старих моделей, удосконалювати нові і стрімко завойовувати серця простих користувачів, соскучившихся за надійною та недорогою технікою.

Герой сьогоднішнього огляду – ноутбук Asus M50V. Розглянемо всі основні переваги моделі і її недоліки, взявши до уваги думки фахівців і відгуки пересічних користувачів.

Дизайн і зовнішній вигляд нової моделі практично не змінилися з минулих лінійок. M50V дуже схожий на своїх попередників – M50S і M70S. «Асус» називає обрану стилістику ноутбука Infusion («вливання»), і, до речі, дуже багатьом вона припала до душі. Як і попередня S-лінійка, нова модель виконана у сірих і чорних тонах з блискучою поверхнею.

Щодо начинки все просто: Core 2 Duo T9400 2.5 ГГц + GeForce 9650M 1024 Мб + 4 Гб RAM і HDD на 320 Гб. Більш детально технічні характеристики розглянемо нижче. У комплект поставки, крім власне самого девайса, входить цікава, але маленька мишка, а також досить добре скроєна сумка, тобто ви отримуєте мобільність буквально з першої хвилини покупки.

Корпус

Якість обробки поверхні у Asus M50V на тому ж рівні, що і минулого S-лінійки: вставки з глянсового пластика, різні смужки під хром, облицьований фірмовий логотип, тобто все те, що характеризує модель стилісткою Infusion.

Саме якість збірки на дуже високому рівні, а укупі з колірним рішенням і дизайном девайс набуває досить солідний вигляд. Хоча поверхню ноутбука і виконана глянсовою стилістиці, залишити свої відбитки пальців на ньому досить складно, за це треба подякувати високоякісний пластик.

rss